https://leyenburgschool.nl/wp-content/themes/gymappstest Nieuwsbrief September | Peuter- en Basisschool Leyenburg

Nieuwsbrief September

AGENDA: 

Dinsdag 5 september: informatiemiddag groep 3 / kijkje in groep 3 

Dinsdag 5 september: kennismakingsgesprekken groep 8 

Dinsdag 5 september: bezoek kinderboerderij 1/2 B 

Woensdag 6 september: kennismakingsgesprekken groep 8 

Donderdag 7 september: kennismakingsgesprekken groep 8 

Donderdag 7 september: bezoek kinderboerderij 1/ 2 D 

Dinsdag 12 september: bezoek kinderboerderij 1/ 2 C 

Maandag 18 september: studiedag / alle leerlingen vrij 

Dinsdag 19 september: Prinsjesdag / alle leerlingen vrij 

Dinsdag 26 september: bezoek kinderboerderij 1/ 2 E 

 

BEZOEK KINDERBOERDERIJ GROEPEN 1/ 2 

Wij gaan binnenkort weer een bezoek brengen aan kinderboerderij ‘De Nijkamphoeve’. Hieronder leest u welke groepen er wanneer gaan: 

dinsdag 5 september: 1/2 B 

donderdag 7 september: 1/2 D 

dinsdag 12 september: 1/2 C 

dinsdag 26 september: 1/2 E  

Wij lopen rond 9:00 uur naar de kinderboerderij en zijn op tijd terug voor de lunchpauze om 12:00 uur. De kinderen moeten die ochtend gewoon een pauzehap meenemen naar school. De kinderen mogen geen voer meenemen voor de dieren. Dat is geregeld met de boerderij.  

Denkt u er a.u.b. aan uw kind kleren en schoenen aan te doen die vies mogen worden? Wij hebben ongeveer vijf begeleiders nodig die meegaan naar de boerderij. U kunt zich vanaf nu aanmelden als begeleider bij de leerkrachten van uw kind.  

 

MOBIELE TELEFOON  

Wij willen u (en onze leerlingen) er nogmaals op attent maken dat het gebruik van mobiele telefoons niet toegestaan is binnen de school.  Bij aanvang van de school leggen de leerlingen de mobieltjes in de kluis. Als de leerlingen naar huis gaan, worden de telefoons teruggegeven. Als kinderen overblijven dan blijft de mobiel in de kluis. De telefoon staat in de school altijd uit. Als ze wel aanstaan, dan moeten de kinderen de mobiel inleveren. Aan het einde van de schooldag kunnen ze de telefoon weer ophalen. 

LEYENBURGACADEMIE 

Wat fijn dat we ontzettend veel aanmeldingen hebben gekregen voor de Leyenburgacademie! Helaas moet er daardoor een aantal kinderen teleurgesteld worden. Deze leerlingen krijgen volgende keer voorrang bij het aanmelden voor een workshop. 

We hebben nog wel een paar plekjes over bij de workshops toneellessen, kerstmusical, boksen voor de groepen 6,7 en 8, BMX en gebarentaal voor groep 7 en 8. Indien uw kind hier interesse in heeft, graag zo snel mogelijk mailen naar ckanbier@scoh.nl  

 

INFORMATIE/KIJKMIDDAG GROEP 3 

Op dinsdag 5 september is er een informatiemiddag voor de ouders van de groepen 3. De informatiemiddag start om 13.45 uur in de personeelsruimte en eindigt om 15.00 uur in de groep. De ouders van de groepen 3 hebben een aparte brief hierover ontvangen om zich te kunnen aanmelden. 

 

BRENGEN VAN DE KINDEREN 

Wij willen u vragen aan het begin van de schooldag de kinderen tot aan het hek te brengen. De kinderen kunnen dan zelf naar de leerkracht of naar de klas lopen. Als er veel ouders op het schoolplein zijn, verliezen wij het overzicht op de kinderen. Dank voor uw medewerking! 

 

JAAROPENING 

Afgelopen donderdag hebben we onze jaaropening gehad met het thema thuis. 

We hebben op het schoolplein met z'n allen liedjes gezongen en naar een mooi verhaal geluisterd over je thuis voelen. We hopen van harte dat dit schooljaar alle leerlingen zich op school thuis voelen. 

 

GYM 

Vanaf de eerste schoolweek is het toch gelukt voor alle dagen een gymleerkracht te vinden. Op maandag geeft juf Puk Hoogkamer gym, dinsdag en woensdag meester Yoran van Voskuilen en op donderdag en vrijdag meester Patrick Bos. De eerste twee gymleerkrachten waren al bekend, maar meester Patrick is nieuw bij ons op school. Wij wensen hem een fijne, sportieve tijd toe op de Leyenburgschool. 

 

GEZONDE SCHOOL  

Zoals u weet, hebben de kinderen afgelopen schooljaar genoten van 20 weken lang, drie keer gratis schoolfruit en groente in de week gesubsidieerd door het EU schoolfruitprogramma. Ook dit jaar zal de school zich hiervoor weer inschrijven. Wij hebben nog geen garantie dat het ons ook voor dit jaar gegund is. Wij hopen natuurlijk van wel! Het schoolfruit en groente is bedoeld voor het pauzehapje in de ochtend. De Leyenburg wil graag een gezonde leefomgeving creëren voor de kinderen en de medewerkers. We willen de komende periode dan ook stimuleren dat alle kinderen een gezond pauzehapje en gezonde lunch mee naar school nemen. Nu zien wij nog vaak dat kinderen chocola, koekjes, chips en toetjes mee naar school nemen als pauzehapje en lunch. Hier zit veel suiker in. Dit komt de concentratie in de klas niet ten goede. Ook stimuleren wij het drinken van (kraan)water in plaats van pakjes drinken of limonade. De komende maanden hopen wij in samenwerking met u en uw kind meer en meer te gaan werken naar een gezonde levensstijl op school voor ieder kind. We zullen u geregeld op de hoogte houden over de gezonde school. 

 

ROULATIESCHEMA  

Hieronder vindt u ons roulatieschema tot aan de herfstvakantie. Wij maken gebruik van dit schema als er een leerkracht afwezig is en wij geen vervanging kunnen regelen. Dit schema gaat pas in werking als u van ons een pushbericht krijgt op de dag zelf (of de dag ervoor). Hieronder kunt u dus lezen dat uw kind mogelijk op een bepaalde dag thuis moet blijven/werken.

 

ROULATIESCHEMA GROEP 1-8 (TOT DE HERFSTVAKANTIE) 

 

 
 
 
 
 
 

Maandag 04-09 

 
 
 
 
 

Dinsdag 05-09 

 
 
 
 
 

Woensdag 06-09 

 
 
 
 
 

Donderdag 07-09 

 
 
 
 
 

Vrijdag 08-09 

 
 
 
 
 

1-2A 

 
 
 
 

1-2B 

 
 
 
 

1-2C 

 
 
 
 

1-2D 

 
 
 
 

1-2E 

 
 
 
 
 

3A 

 
 
 
 

3B 

 
 
 
 

3C 

 
 
 
 

4A 

 
 
 
 

4B 

 
 
 
 
 

6A 

 
 
 
 

6B 

 
 
 
 

7A 

 
 
 
 

7B 

 
 
 
 

8A 

 
 
 
 
 

Maandag 11-09 

 
 
 
 

Dinsdag 12-09 

 
 
 
 

Woensdag 13-09 

 
 
 
 

Donderdag 14-09 

 
 
 
 

Vrijdag 15-09 

 
 
 
 
 

1-2B 

 
 
 
 

1-2C 

 
 
 
 

1-2D 

 
 
 
 

1-2E 

 
 
 
 

1-2A 

 
 
 
 
 

4C 

 
 
 
 

5A 

 
 
 
 

5B 

 
 
 
 

3A 

 
 
 
 

3B 

 
 
 
 
 

8B 

 
 
 
 

8C 

 
 
 
 

6A 

 
 
 
 

6B 

 
 
 
 

7A 

 
 
 
 
 

Maandag 18-09 

 
 
 
 

Dinsdag 19-09 

 
 
 
 

Woensdag 20-09 

 
 
 
 

Donderdag 21-09 

 
 
 
 

Vrijdag 22-09 

 
 
 
 
 

  

STUDIEDAG 

 
 
 
 

  

PRINSJESDAG 

  

 
 
 
 

1-2E 

 
 
 
 

1-2A 

 
 
 
 

1-2B 

 
 
 
 

3C 

 
 
 
 

4A 

 
 
 
 

4B 

 
 
 
 

7B 

 
 
 
 

8A 

 
 
 
 

8B 

 
 
 
 
 

Maandag 25-09 

 
 
 
 

Dinsdag 26-09 

 
 
 
 

Woensdag 27-09 

 
 
 
 

Donderdag 28-09 

 
 
 
 

Vrijdag 29-09 

 
 
 
 
 

1-2 C 

 
 
 
 

1-2D 

 
 
 
 

1-2A 

 
 
 
 

1-2B 

 
 
 
 

1-2E 

 
 
 
 
 

5A 

 
 
 
 

5B 

 
 
 
 

3A 

 
 
 
 

3B 

 
 
 
 

3C 

 
 
 
 
 

8C 

 
 
 
 

6A 

 
 
 
 

6B 

 
 
 
 

7A 

 
 
 
 

7B 

 
 
 
 
 

Maandag 02-10 

 
 
 
 

Dinsdag 03-10 

 
 
 
 

Woensdag 04-10 

 
 
 
 

Donderdag 05-10 

 
 
 
 

Vrijdag 06-10 

 
 
 
 
 

1-2D 

 
 
 
 

1-2E 

 
 
 
 

1-2B 

 
 
 
 

1-2C 

 
 
 
 

  

STUDIEDAG 

 
 
 
 
 

4A 

 
 
 
 

4B 

 
 
 
 

4C 

 
 
 
 

5A 

 
 
 
 
 

8A 

 
 
 
 

8B 

 
 
 
 

8C 

 
 
 
 

6A 

 
 
 
 
 

Maandag 09-10 

 
 
 
 

Dinsdag 10-10 

 
 
 
 

Woensdag 11-10 

 
 
 
 

Donderdag 12-10 

 
 
 
 

Vrijdag 13-10 

 
 
 
 
 

1-2E 

 
 
 
 

1-2A 

 
 
 
 

1-2C 

 
 
 
 

1-2D 

 
 
 
 

1-2B 

 
 
 
 
 

5B 

 
 
 
 

3A 

 
 
 
 

3B 

 
 
 
 

3C 

 
 
 
 

4A 

 
 
 
 
 

6B 

 
 
 
 

7A 

 
 
 
 

7B 

 
 
 
 

8A 

 
 
 
 

8B 

 
 
 
 
 

Maandag 16-10 

 
 
 
 

Dinsdag 17-10 

 
 
 
 

Woensdag 18-10 

 
 
 
 

Donderdag 19-10 

 
 
 
 

Vrijdag 20-10 

 
 
 
 
 

  

HERFSTVAKANTIE 

 

  

 

Ingezonden: 

 

Win een minivakantie bij de VakantiePas  

Het team VakantiePas hoopt dat alle kinderen een superzomervakantie hebben gehad. En dat de activiteiten en kortingen uit de VakantiePas daarbij hebben geholpen. Maar de pret is nog niet voorbij, want de kinderen kunnen een prijs winnen! 

De VakantiePas wil graag weten wat kinderen (en ouders) vonden van de VakantiePas. Hoeveel activiteiten hebben ze gedaan? Wat vonden ze het leukst om te doen? Maar ook: welke activiteit hebben ze gemist? Wat moet er volgend jaar zeker in staan? 

Laat het de VakantiePas weten. Vul op de website vakantiepas.nl een zogenaamd VipVel in. Dat is een korte enquête. Met de opmerkingen van kinderen en ouders kunnen zij de volgende VakantiePas nog beter maken.  

Onder alle inzenders verloten ze een geweldige prijs: een minivakantie voor 4 personen op een groene camping in Limburg. Daar word je verwend en slaap je in een vliegtuig! De reiskosten betaalt de VakantiePas ook. 

Dus snel naar vakantiepas.nl/vipvel.