Team

Directie

Maria Wulffelé (ma, di, do, vr)
Karin Simonetti (ma, di, wo)
 

Bouwcoördinatie

Sandra vd Zwan (onderbouw groep 1, 2)
Irina Schouten (middenbouw groep 3, 4, 5)
Iris Ruchti (bovenbouw groep 6, 7, 8)
Directie en bouwcoördinatoren vormen samen het managementteam van de school.
 

Interne Begeleiding

Annemarie de Heiden (ma, di, wo, do)
Paola Frau (ma, di, wo, do)
 

Groepsleerkrachten

Hieronder vindt u de groepsindeling voor schooljaar 2019/2020.

Groep 1/2A: 
Yvonne van der Ende (ma,di,wo)
Sanne Spaans (do,vr)

Groep 1/2B: 
Karlien Mardjoekie (ma,di,wo,do,vr)

Groep 1/2C: 
Munise Bagcan (ma,di,wo,do)
Margreet v.d. Pot (vr)

Groep 1/2D: 
Artie Jagesar                      

Groep 1/2E: 
Margreet van der. Pot (ma,di)
Sandra van der Zwan (wo,do,vr)

Groep 1/2F: 
Crina van Hemsbergen (di,wo,do,vr)
Sandra van der Zwan (ma)

Groep 3A:   
Roy van Egmond
Lucia Dalger (vr)
Lisette Brehm (verlof)

Groep 3B:    
Pauline Stuut (ma,di,wo,vr)
Ajay Nagesar (do)

Groep 4A:    
Jantine Wiersma (ma,di,wo)
Marleen Poley (wo,do,vr)

Groep 4B:    
Hannie van Rumpt (ma,di,wo,do)
Ajay Nagesar (di,vr)

Groep 4C:    
Lucia Dalger (ma,di,wo)
Kitty Visser (do,vr)

Groep 5A:    
Irina Schouten (ma,wo,do,vr)
Elize Willebrands (di)                

Groep 5B:    
Kasha Gieben (di,wo,do,vr)
Anne-Marie Jagga (ma)    

Groep 6A:    
Anita van Zundert (di,wo,do,vr)
Sanne Spaans (ma)

Groep 6B:    
Ada de Jong
Ajay Nagesar (ma, om de week)

Groep 6C:    
Dennis Beij (ma,di,wo,do)
Elianne Schonewille                 

Groep 7A:    
Paul Knoester

Groep 7B:    
Peter Groen (ma,di,vr)
Iris Ruchti (wo,do)

Groep 8A:    
Bregje van Rest (ma,di,wo,vr)
Nafta Rijgersberg (do)

Groep 8B:    
Veerle Vis 
Nafta Rijgersberg (ma)
Raïssa de Groot (verlof)

Vakdocent bewegingsonderwijs
Puk Hoogkamer
Mijke Nieuwenhuijse (verlof)
 

Specialisten en overige functies

ICT : Lisette Brehm, Munise Bagcan
Rekenen : Kasha Gieben
Taal : 
Lezen : Raïssa de Groot
Cultuur : Dennis Beij
Gedrag : Iris Ruchti
Plusklas: Anne-Marie Jagga
Evenementen : Veerle Vis
Administratie : Irene Schrurs (ochtenden)
Sharmila Jharap (di, wo, do)
Conciërge : Mia Riethoven
Contactpersoon klachtenregeling: Karin Simonetti
 

Peuterschool

Coördinatie
Carin Hoogenraad
Peuterleidsters 
Carin Hoogenraad
Ingrid van Hintum
Esther Koenen